ارائه های کنفرانس ها ارائه کلاسی و پروژه اشتراک دانش و علم

اطلاعیه فروشگاه

مرزگستران دانش سامانه ای با هدف نشر و گسترش تولیدات دانشگاهی و دانشجویی و اشتراک منابع مفید جهت هم افزایی بین دانشگاهیان ، متخصصین و عموم مردم است.

بازار سلامت health market

بازار سلامت health market

دارای 37 اسلاید پاورپوینت

فارسی

نیاز به سلامت و تقاضا برای دریافت  خدمات مربوط به آن ( خدمات بهداشتی درمانی) از ابتدایی ترین تقاضاهایی بوده که در جوامع بشری مطرح بوده است. در هر دوره ای از تاریخ، مطابق با ویژگیهای اجتماعی اقتصادی آن دوره به روشهای مختلف به این تقاضاها پاسخ داده شده است. دریافت خدمات مربوط به سلامتی در گذشته ، چه در دوره ای که علوم مربوط به سلامتی آمیخته به جادو بوده و چه در زماتی که این علوم به صورت تجربی و سپس به صورت مدون و علمی شکل گرفته بود. بصورت پایاپای ( در برابر کالا یا کار) و یا در قبال پرداخت وجه از طرف گیرنده خدمت؛ به ارائه دهنده خدمت عرضه می شده است. تا قبل از شکل گیری دولتهای متمرکز، تأمین سلامتی  برای هر نفر یک امر فردی بود و فقط دولتها ، در مواقعی که بیماریهای واگیر، امنیت و پایداری آنها را مختل می کرد، در امر سلامتی جامعه دخالت می کردند. عملاً پس از شکل گیری دولتهای مترکز و مبتنی بر قوانین؛ تأمین و ارتقای سلامتی آحاد مردم بعنوان یکی از وظایف، از طرف جامعه به دولت ها تحمیل شد.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 8,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
arzyabi-system-etelaat-salamat_2097423_6538.zip2.2 MB
bazar-salamat_2097423_5363.zip1.3 MB